Сторінки

Дидактичні карти і онлайн ресурси

Це безкоштовні онлайн-мапи, за допомогою яких можна порівнювати реальні розміри країн, дізнатись про наслідки підняття рівня моря, подорожувати планетою у різних геологічних епохах.

Цікава географія з доповненою реальністю для навчання дітей. 

Дитяча географічна вікторина "Країни світу". Роздрукуйте картки з прапорами.  Наведіть камеру мобільного приладу на картку. Пристрій розпізнає зображення та продемонструє  інтерактивну земну кулю. Географія  «Чудеса світу». Роздрукуйте картинки за допомогою "Чудес світу". Наклейте їх на земну кулю. Наведіть на них свій планшет, і ваша дитина зможе оживити чудеса світу у своєму пристрої, і натиснувши на них, він потрапить на Земну кулю 3D. Віртуальний глобус. Містить атлас світу - 240 країн, 4112 регіонів, 7144 населених пунктів. Як навчати з мапами: ідеї + ресурси до занять (англійською мовою). Дидактичні картки Європа: 49 двосторонніх карток (на одній стороні – назва держави, її національний прапор, місце на мапі Європи, на іншій – фотографія визначного місця і назва столиці (PDF). Презентація-вікторина Європа (Всеосвіта). 7  мап України для цікавих уроків і змістовних проєктів 1. Інтерактивна мапа визначних пам'яток України «Сім чудес України» 2. Кartographia – спеціалізований державний картографічний ресурс, на якому представлено безкоштовні інтерактивних мапи за шкільною програмою. Спрощена демо-версія:

3. Ecomapa – сайт всеукраїнського обліку стихійних сміттєзвалищ. У межах сайту можна переглядати наявну інформацію про їхній реєстр та ліквідацію, а також подавати власні звернення та відслідковувати їхнє виконання (ресурс створено за ініціативи Міністерства екології і природних ресурсів України).

4. Пазл "Об'єднай Україну"Можна зробити самостійно або придбати на сайті. Пазл складається з 25 адміністративних територій України з позначками місцерозташування обласних центрів та з основними річками, а також містяться герби. Застосування пазлу може бути дуже різноманітним:
  • усна та письмова (на самих пазлах) перевірка знань: туристичні принади, рослини й тварини, промисловість тощо;
  • ігри на швидкість (зібрати пазл у командах або поєднати герби з областями);
  • рольові ігри (учні в ролі представників областей домовляються між собою про співпрацю або шукають спільні культурні риси).
5. Дидактична гра "Видатні місця України"101 картка на 26 аркушах (цифровий варіант), де з однієї сторони – фото видатних місць України (природні, архітектурні), з іншої – назва, розташування на карті та координати місця (PDF).6. Карта світу для веселого вивчення географії по НУШ (Всеосвіта) 7. Інтерактивна карта втрачених історико-архітектурних пам’яток Тернопілля "Втрачені історико-архітектурні пам'ятки Тернопілля"

Немає коментарів:

Дописати коментар